facebook

Przedłużony termin zgłaszania kandydatów do 17. edycji Polskiej Nagrody im. Sérgio Viera de Mello, Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Praw Człowieka (2002-2003)

Informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie naborem do Nagrody im. Sérgio Viera de Mello przedłużyliśmy o tydzień – do 20 września –  termin nadsyłania zgłoszeń.

 

W tym roku już po raz 17 w Willi Decjusza przyznana zostanie Nagroda im. Sérgio Viera de Mello. Zapraszamy do przesyłania kandydatur osób oraz organizacji, które w wybitny sposób działają na rzecz zbliżenia kultur i społeczeństw.

Nabór kandydatów do Nagrody potrwa od 28 sierpnia 2020r. do 20 września 2020r. Posiedzenie Kapituły w sprawie wyłonienia tegorocznych laureatów odbędzie się w połowie października br.

Swoich kandydatów mogą zgłaszać Państwo w dwóch kategoriach, pod wskazanymi linkami:

Osoba

PL: https://forms.gle/iGrF9pBQt9Wp4f2R9
ENG: https://forms.gle/WJLfCYA3EnZUki5X6

Oraz Organizacja

PL: https://forms.gle/S9fvURwhCUfBoEJu6  
ENG:https://forms.gle/Bo1cAtnjpSxTFEhz5

 

Ogłoszenie wyników oraz ceremonia wręczenia Nagrody odbędzie się 10 grudnia 2020r.

 Nagroda przyznawana jest przez Stowarzyszenie Willa Decjusza nieprzerwanie od 16 lat. Wśród laureatów znalazły się największe osobistości i najważniejsze organizacje pracujące wytrwale nad upowszechnianiem i wdrażaniem takich idei jak: pokojowe współistnienie, tolerancja oraz wzajemny szacunek.

 

Pełna lista laureatów oraz więcej informacji o Nagrodzie tutaj:

https://www.villa.org.pl/villa/program/polska-nagroda-im-sergio-vieira-de-mello-wysokiego-komisarza-nz-ds-praw-czlowieka-2002-2003/

Zobacz także